| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 202.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 33.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,20 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 78.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,18 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 20.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | LC3237M |
| DAUDZUMS | 1 |
| IESPIEDKRĀSAS | MAGENTA |
| VEIDS | TINTES KĀRTRIDŽS |
| LAPAS RAŽĪBA | 1500 pages |
| SADERĪGI PRODUKTI | MFC J6947DW KRĀSU BEZVADU A3 TINTE 4 VIENĀ PRINTERĪ, MFC J6945DW KRĀSU BEZVADU A3 TINTE 4 VIENĀ PRINTERĪ, MFC J5945DW KRĀSU BEZVADU A3 TINTE 4 VIENĀ PRINTERĪ, HL J6000DW KRĀSU BEZVADU A3 TINTES PRINTERIS, HL J6100DW KRĀSU BEZVADU A3 TINTES PRINTERIS |
| RAŽOTĀJS | BRĀLIS |
| PALETE QTY | 3323. PANTS GAB. |
