| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 145.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 425.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,73 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 40.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,71 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 15.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 5.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
| PALETE QTY | 351 GAB. |
| IESPIEDKRĀSAS | MAGENTA |
| VEIDS | TINTES KĀRTRIDŽS XXL |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DARBASPĒKS PRO WF C879R |
| RAŽOTĀJU GRUPA | XXL TINTES PADEVES IERĪCE |
| LAPAS RAŽĪBA | 50000 pages |
