| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 70.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 230.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,436 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 160.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,264 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PALETE QTY | 335.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 172 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,172 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| RAŽOTĀJS | FILIPI |
| TI SVARS (KG) | 0,033 kg |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| VEIDS | BEZ PĀRKLĀJUMA |
| CITAS FUNKCIJAS | ERGONOMISKS GUMIJAS ROKTURIS |
| PRODUKTA KRĀSA | SUDRABS |
| BĀZES STACIJA | NĒ |
| BATERIJAS TEHNOLOĢIJA | LITIJA JONS |
| AKUMULATORA UZLĀDES INDIKATORS | JĀ |
| GARUMA SOĻU SKAITS | 11 |
| UZLĀDES LAIKS | 1 h |
| AKUMULATORA ZEMA INDIKĀCIJA | JĀ |
| DARBĪBAS LAIKS (MAKS.) | 120 min |
| MINIMĀLAIS MATU GARUMS | 0, 5 mm |
| MAKSIMĀLAIS MATU GARUMS | 16 mm |
| MITRS UN SAUSS | JĀ |
| UZLĀDES INDIKATORS | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | MG5920/15 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | VISS VIENĀ TRIMMERĪ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
