| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | GOOBAJS |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 3 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 2 g |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 219 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 170 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 62 mm |
| APJOMS (M3) | 0,00230826 m³ |
| BRUTO SVARS | 0,076 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,071 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,005 kg |
| PALETE QTY | 374 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| VEIDS | KAĶIS 6, FTP |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 70696 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | IZMANTO 3,1 LĪDZ RJ45 ETHERNET KABELI, 1 M |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
