| BRUTO SVARS | 0,08 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,07 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | GOOBAJS |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 219 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 2 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 3 g |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 170 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 62 mm |
| APJOMS (M3) | 0,00230826 m³ |
| PALETE QTY | 374 GAB. |
| VEIDS | KAĶIS 6, FTP |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 70299 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | IZMANTO 3.0 LĪDZ RJ45 ETHERNET KABELI, 1 M |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
