| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 43 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 177 mm |
| BRUTO SVARS | 0,03 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 139 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0, 01 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 15 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 5 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0,00057929 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | TARGUS |
| PALETE QTY | 1633. G GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PRETMIKROBU GLUDA STILUSA PILDSPALVA VIEDTĀLRUŅIEM UN SKĀRIENJŪTĪGIEM EKRĀNIEM |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
