| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 290.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 83.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,60 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 165.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,45 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 100.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 50.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,15 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | TARGUS |
| PALETE QTY | 435 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | UNIVERSĀLĀ DISPLEJS USB C DUAL 4K HDMI DOKSTACIJA AR 65 W BAROŠANAS |
| ETHERNET LAN | JĀ |
| HDMI OSTU SKAITS | 2 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
