| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 90.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 182.90 mm |
| BRUTO SVARS | 0.21 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 25.90 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,13 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 64.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 16.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,08 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | HIPER |
| PALETE QTY | 4053 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | HYPERDRIVE DUO PRO 7 IN 2 USB C HUB FOR MACBOOK AIR/PRO 2016 2020 |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 1 |
| HDMI OSTU SKAITS | 1 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
