| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 221.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 86.00 mm |
| BRUTO SVARS | 2.27 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 181.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 1.31 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 900.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 60.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,96 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | TARGUS |
| PALETE QTY | 441 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
