| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 370.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 578.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,89 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 10.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0, 5 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 300 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,39 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 90 g |
| RAŽOTĀJS | TARGUS |
| PALETE QTY | 808 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PRIVĀTUMA EKRĀNS 24 COLLU 16:10 MONITORIEM |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
