| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 10.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 370 mm |
| BRUTO SVARS | 0,49 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 577 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,09 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 320 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 80 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.4 kg |
| APJOMS (M3) | 0,0021349 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | TARGUS |
| PALETE QTY | 809 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | STANDARTA PRIVĀTUMA EKRĀNS 23" MONITORIEM (16:9) |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
