| TĪRAIS SVARS | 0,03 kg |
| BRUTO SVARS | 0,15 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,12 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 80 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 40 g |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 228 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 2 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 336 mm |
| APJOMS (M3) | 0,000153216 m³ |
| RAŽOTĀJS | TARGUS |
| PALETE QTY | 6667 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PRIVĀTUMA EKRĀNS 13.3" PLATEKRĀNS (16:10) |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
