| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PRIVĀTUMA EKRĀNS 14” W (16: 9) |
| TĪRAIS SVARS | 0,04 kg |
| BRUTO SVARS | 0,18 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 100 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 40 g |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 372 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 267 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 4 mm |
| APJOMS (M3) | 0,000397296 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,14 kg |
| RAŽOTĀJS | TARGUS |
| PALETE QTY | 4349 GAB. |
