| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 385.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 154.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,48 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 105.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,33 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 120.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 30.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,15 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | BRĀLIS |
| PALETE QTY | 139 GAB. |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| VEIDS | TINTES KĀRTRIDŽS |
| LAPAS RAŽĪBA | LĪDZ 3000 LAPPUŠU IZO/IEC 19752 pages |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TN 3600 |
| PRODUKTA NOSAUKUMS | BRĀLIS TN3600 MELNI ORIĢINĀLS TONERA KĀRTRIDŽS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | BRĀLIS |
| SADERĪGI PRODUKTI | BRĀLIS DCP L5510DW, HL L5210DN, HL L5210DW, HL L5215DN, HL L6210DW, HL L6410DN, HL L6415DN, MFC L5710DN, MFC L5710DW, MFC L5715DN, MFC L6710DW, MFC L6910DN, MFC L6915DN |
