| DAUDZUMS | 1 |
| IESPIEDKRĀSAS | DZELTENS |
| DRUKAS TEHNOLOĢIJA | INKJET |
| KĀRTRIDŽA IETILPĪBA | SUPERAUGSTS |
| SADERĪGI PRODUKTI | DCP J4110DW / MFC J4410DW / MFC J4510DW / MFC J4610DW / MFC J4710DW / MFC J6520DW / MFC J6720DW / MFC J6920DW |
| LAPAS RAŽĪBA | 1200 pages |
| PRODUKTA VEIDS | DZELTENĀS TINTES KĀRTRIDŽS 1.2.K LAPAS |
| KRĀSA | DZELTENS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | LC125XLY |
| VEIDS | TINTES KĀRTRIDŽS |
| TĪRAIS SVARS | 0,05 kg |
| BRUTO SVARS | 0,082 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 29.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 3.00 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 5.00 GAB. |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 135.00 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 120.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 95.00 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 0,25 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,032 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 115.00 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 90.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 25.00 mm |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | BRĀLIS |
| PALETE QTY | 5610 GAB. |
