| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 260.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 365.00 mm |
| BRUTO SVARS | 2.43 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 90.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 2.12 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 250.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 59.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,31 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 101 GAB. |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| VEIDS | TINTES PIEGĀDES VIENĪBA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DARBASPĒKS PRO WF C869R |
| RAŽOTĀJU GRUPA | XXL TINTES PADEVES IERĪCE |
| LAPAS RAŽĪBA | N/P pages |
