| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 115.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 45.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.04 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 350.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,89 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 120.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 30.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,15 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
| PALETE QTY | 477 GAB. |
| IESPIEDKRĀSAS | SPILGTA GAISMAS FUKSĪNA |
| VEIDS | TINTES KĀRTRIDŽI |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | T44J64N |
| SADERĪGI PRODUKTI | SURECOLOR SC P7500, SC P7500 SPEKTRO, SC P9500, SC P9500 SPEKTRO |
| RAŽOTĀJU GRUPA | TINTES KĀRTRIDŽS |
