| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 490.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 338.00 mm |
| BRUTO SVARS | 13.95 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 315.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 10.56 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 3000.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 390.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 3.39 kg |
| APJOMS (M3) | 0,05 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 17 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | VS182B |
| RAŽOTĀJU GRUPA | 2 PORTU PATIESAIS 4K HDMI SADALĪTĀJS |
| VIDEO PIESLĒGVIETAS TIPS | IEVADE: 1 X HDMI TIPS SIEVIEŠU; IZVADE: 2 X HDMI TIPS SIEVIEŠU |
| RAŽOTĀJS | ATEN |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
