| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 280.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 903.00 mm |
| BRUTO SVARS | 8.02 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 548.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 6.51 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1100.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 410.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.51 kg |
| APJOMS (M3) | 0,14 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:2:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 16 GAB. |
| NOLIEKUMA KOREKCIJA | JĀ |
| RĀDĪT | 3440 X 1440 pixels |
| VESA UZSTĀDĪŠANA | JĀ |
| IEBŪVĒTS(-I) SKAĻRUNIS(-I) | NĒ |
| PIVOTS | NĒ |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| PANEĻA TIPS | VA |
| TV UZTVĒRĒJS INTEGRĒTS | NĒ |
| ATBILDES LAIKS | 1 ms |
| USB OSTU SKAITS | 4 |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | CU34G2XP/BK |
| RAŽOTĀJU GRUPA | GAMING MONITORS |
| RĀDĪTPORTU DAUDZUMU | 2 |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | NĒ |
| AUGSTUMA REGULĒŠANA | 13 cm |
| VERTIKĀLAIS SKATA LEŅĶIS | 178 ° |
| MAKSIMĀLAIS ATSVAIDZINĀŠANAS ĀTRUMS | 180 Hz |
| AUGSTUMA REGULĒŠANA | JĀ |
| SKATA LEŅĶIS, HORIZONTĀLS | 178 ° |
| USB C | NĒ |
| USB C BAROŠANAS | N/P |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 21:9 |
| HDMI OSTU SKAITS | 2 |
| RĀDĪT DIAGONĀLI | 34 " |
| ŠĶĒRSOŠANA | JĀ |
| RAŽOTĀJS | AOC |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
