| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 135.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 35.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,13 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 175.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,12 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 4.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 2.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 1045 GAB. |
| RAŽOTĀJS | RETI |
| VEIDS | C7 M/F EU |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | AK 440104 018 S |
| KABEĻA GARUMS | 1.8 m |
| RAŽOTĀJU GRUPA | STRĀVAS VADS, EURO C7 M/F, H03VVH2 F 0.75QMM |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
