| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 190.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 110.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,64 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 160.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,44 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 190.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,20 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 517 GAB. |
| ŠASIJAS TIPS | PTZ |
| LĒCAS TIPS | 3,83 MM |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TAPO C211 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PAN/TILT MĀJAS DROŠĪBAS WI FI KAMERA |
| MEGAPIKSELIS | 3 MP |
| ATMIŅAS SLOTI | MIKRO SD, MAKS. 512GB |
| FOTOAPARĀTA TIPS | IEKŠTELPĀS |
| VIDEO KOMPRESIJAS FORMĀTI | H.264 |
| RAŽOTĀJS | TP SAITE |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
