| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 180.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 245.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,905 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 70.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,822 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PALETE QTY | 280.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 83 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 083 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| UZLĀDĒJAMS | JĀ |
| RAŽOTĀJS | PANASONIC |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| TI SVARS (KG) | 0,033 kg |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | GB37 K503 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | BĀRDA TRIMERIS |
| VEIDS | BEZ PĀRKLĀJUMA |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | MELNS |
| BĀZES STACIJA | NĒ |
| BATERIJAS TEHNOLOĢIJA | NI MH |
| GARUMA SOĻU SKAITS | 20 |
| UZLĀDES LAIKS | 8 h |
| AKUMULATORA ZEMA INDIKĀCIJA | NĒ |
| BEZ PĀRKLĀJUMA | JĀ |
| DARBĪBAS LAIKS (MAKS.) | 40 min |
| MINIMĀLAIS MATU GARUMS | 0, 5 mm |
| MAKSIMĀLAIS MATU GARUMS | 10 mm |
| MITRS UN SAUSS | JĀ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
