| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 428.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 297.00 mm |
| BRUTO SVARS | 13.20 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 53.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 12.30 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 750.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 150.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,90 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 76 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | LBP325X |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ES JŪTU |
| DRUKAS TEHNOLOĢIJA | LĀZERS |
| DRUKĀŠANA | MONO |
| PRODUKTA VEIDS | LĀZERA DRUKAS IEKĀRTA |
| RAŽOTĀJS | CANON |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
