| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 335.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 340.00 mm |
| BRUTO SVARS | 3.92 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 225.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 3.46 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 390.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 70.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,46 kg |
| APJOMS (M3) | 0,03 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:3:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 33 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | SKY GAISMAS STARTA KOMPLEKTS (3 PANEĻI) |
| GAIŠA KRĀSA | 6M+ KRĀSAS AR DINAMISKĀM AINĀM |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | FORŠI UN SILTI BALTI (2700K 6500K) |
| RAŽOTĀJS | NANOLAPU |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
