| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 45 mm |
| BRUTO SVARS | 0,02 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 115 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0, 01 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| APJOMS (M3) | 0,0005175 m³ |
| KAPACITĀTE | 64 GB |
| SASKARNES TIPS | USB 2.0 |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DASHDRIVE UV240 |
| MATERIĀLI | PLASTMASAS |
| PALETE QTY | 3339 GAB. |
| RAŽOTĀJS | DATI |
| GARANTIJA | 60 MĒNESIS |
