| GARANTIJA | 60 month(s) |
| BRUTO SVARS | 0,20 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0.10 kg |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA/ZAĻA |
| KAPACITĀTE | 64 GB |
| SASKARNES TIPS | USB 3.1 |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | UV320 |
| MATERIĀLI | PLASTMASAS |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 pc(s) |
| PALETE QTY | 2732 pc(s) |
| RAŽOTĀJS | DATI |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 80 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 20 g |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
