| IEKŠĒJĀS ATMIŅAS TIPS | UHS |
| ZIBSPULDZES ATMIŅAS KLASE | 10 |
| SVARS | 2 g |
| PRODUKTA KRĀSA | ZILS |
| DAUDZUMS IEPAKOJUMĀ | 1 |
| SERTIFIKĀCIJA | FCC, CE, BSMI, VCCI |
| PLATUMS | 3.2 cm |
| ZIBSPULDZES TIPA | DROŠS DIGITĀLAIS EKSTENSĪVS |
| AUGSTUMS | 2.1 cm |
| DZIĻUMS | 2.4 cm |
| KAPACITĀTE | 64 GB |
| ATMIŅAS SPRIEGUMS | 2.7.3.3.3.6 V |
| VEIDS | SDHC |
| KAPACITĀTE | PREMJERS ml |
| RAKSTĪŠANAS ĀTRUMS | 10 MB/s |
| LASĪŠANAS ĀTRUMS | 50 MB/s |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PREMJERS |
| ATMIŅAS ADAPTERIS IEKĻAUTS | NĒ |
| TĪRAIS SVARS | 0, 01 kg |
| BRUTO SVARS | 0,02 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 32 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 24 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 2 mm |
| APJOMS (M3) | 0,000001536 m³ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 8 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 2 g |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 50000 GAB. |
| RAŽOTĀJS | DATI |
