| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 152.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 8.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,06 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 210.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,05 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 8.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 2.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| KAPACITĀTE | 64 GB |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | UHSS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PREMIER PRO |
| SADERĪBA | DSLR/ FULL HD CAMCORDERS/ 3D FULL HD CAMCORDERS |
| DARBA TEMPERATŪRA (T T) | 25° C LĪDZ 85° °C |
| LASĪŠANAS ĀTRUMS | 100 MB/s |
| CITAS FUNKCIJAS | U3, V30 |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | ATBALSTA AUGSTAS IZŠĶIRTSPĒJAS PILNU HD UN 4K ULTRA HD VIDEOIERAKSTU, KAS ĻAUJ KATRU IEVĒROJAMU MOMENTU SLEEKLY NOTVERT BEZ KAVĒŠANĀS VAI VEIKTSPĒJAS PASLIKTINĀŠANOS |
| RAKSTĪŠANAS ĀTRUMS | 80 MB/s |
| VEIDS | SDXC |
| MĀJDZĪVNIEKI | 1 g |
| ZIBSPULDZES ATMIŅAS KLASE | 10 |
| PALETE QTY | 6767 GAB. |
| RAŽOTĀJS | DATI |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
