| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 85.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 130.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,02 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 10.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0, 01 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| MĀJDZĪVNIEKI | 10.00 g |
| ZIBSPULDZES ATMIŅAS KLASE | 10 |
| ATMIŅAS ADAPTERIS IEKĻAUTS | ADAPTERS |
| VEIDS | MIKROSDXC |
| LASĪŠANAS ĀTRUMS | 100 MB/s |
| KAPACITĀTE | 64 GB |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PREMIER PRO UHS I U3 V30S |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 10.00 g |
| RAKSTĪŠANAS ĀTRUMS | 80 MB/s |
| PALETE QTY | 15638 GAB. |
| RAŽOTĀJS | DATI |
