Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 260.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 40.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.14 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 110.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,74 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 320.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 80.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,40 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 877 GAB. |
| VESA MONTĀŽAS SASKARNES | 75X75, 100X100, 200X100, 200X200 mm |
| MONTĒŠANAS SASKARNES SAVIETOJAMĪBA (MAKS.) | 200X200 mm |
| MONTĒŠANAS SASKARNES SAVIETOJAMĪBA (MIN) | 75X75 mm |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| FUNKCIJAS | FIKSĒTS |
| NOVIETOJUMS | SIENAS STIPRINĀJUMS |
| PRODUKTA NOSAUKUMS | WM 42F 01 |
| MAKSIMĀLAIS EKRĀNA IZMĒRS | 42 " |
| RAŽOTĀJS | GEMBIRD |
| EKRĀNA IZMĒRA SADERĪBA | 23 42 " |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |