Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 170.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 40.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,40 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 100.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,30 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 80.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 20.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:3:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 2500 GAB. |
| ATBALSTĪTIE TĪKLA PROTOKOLI | TELEFONS VAI PLANŠETE AR IEBŪVĒTU BEZVADU UZLĀDES IERĪCI QI |
| CITAS FUNKCIJAS | BEZVADU TELEFONA LĀDĒTĀJS AR LED GALDA LAMPU; AR 3 KRĀSU IESTATĪJUMIEM (AUKSTS/SILTS/DABĪGS); PRASA SADERĪGU USB LĀDĒTĀJA ADAPTERI (NAV IEKĻAUTS) |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TA WPC10 REZULTĀTĀ 01 GALDA LAMPA AR BEZVADU LĀDĒTĀJU, MELNS |
| GAIŠA KRĀSA | AUKSTS BALTS, SILTI BALTS, DABĪGS 2893 7072 K |
| ENERGOEFEKTIVITĀTES KLASE | N/P |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | ATBALSTA 10W ĀTRU BEZVADU UZLĀDI; SAVIENOJAMS AR VISIEM TELEFONIEM, KAS ATBALSTA VADU UZLĀDI |
| GAISMAS PLŪSMA | 177 lm |
| APGAISMOJAMS | N/P |
| RAŽOTĀJS | GEMBIRD |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |