| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 240.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 10.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.45 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 150.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,95 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 400.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 100.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,50 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:3:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 690 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | NL LEDRING 01 USB REZULTĀTĀ GREDZENS GAISMAS |
| GAIŠA KRĀSA | BALTAIS 6500K |
| ATBALSTĪTIE TĪKLA PROTOKOLI | N/P |
| ENERGOEFEKTIVITĀTES KLASE | N/P |
| APGAISMOJAMS | NĒ |
| CITAS FUNKCIJAS | ATVIEGLO DARBA VIETU; DARBOJAS AR JEBKURU USB ENERĢIJAS AVOTU; IDEĀLS YOUTUBERS; AR ELASTĪGU ROKU; MATERIĀLS: METĀLA+PP+PU; GREDZENA DIAMETRS: 3.5"; LEDĀJI: 24 GAB |
| GAISMAS PLŪSMA | N/P lm |
| BAROŠANAS SPRIEGUMS | 5 V |
| RAŽOTĀJS | GEMBIRD |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
