| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 200.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 60.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,20 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 150.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0.10 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 80.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 20.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 960 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | MUSW 4BSC 01 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | KLUSA OPTISKĀ PELE |
| RITINĀT | RITINĀT RITENI (AUGŠUP/LEJUP) |
| KUSTĪBU ATKLĀŠANAS TEHNOLOĢIJA | N/P |
| PIESLĒGUMA VEIDS | USB C |
| SENSORI | OPTISKIE |
| POGAS | 4 POGAS, KLUSIE POGU SLĒDŽI BEZ KLIKŠĶA SKAŅAS |
| IERĪCES TIPS | BEZVADU |
| RAŽOTĀJS | GEMBIRD |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
