| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 285.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 50.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,07 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 285.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,05 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 16.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 4.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 425 GAB. |
| VEIDS | PELES TAMPONS |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | MP S GAMEPRO M |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PELES TAMPONS PRO |
| MATERIĀLI | SILĪCIJS |
| IZMĒRI (W X D X H) | 275 X 320 mm |
| RAŽOTĀJS | GEMBIRD |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
