| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 177.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 204.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,30 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 77.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,15 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 100.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 50.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,15 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 311 GAB. |
| MIKROFONA JUTĪBA | 42 dB |
| SAVIENOTĀJA TIPS | BLUETOOTH |
| KRĀSA | ZILS |
| CITAS FUNKCIJAS | VALKĀŠANAS STILS: UZ AUSS; REGULĒJAMA METĀLA GALVAS APMALE PAPILDUS IZTURĪBAI |
| IEBŪVĒTS MIKROFONĀ | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | M 272 BTB |
| RAŽOTĀJU GRUPA | STEREO AUSTIŅAS |
| ATSKAŅOŠANAS LAIKS (VIENOTA MAKSA) | 45 h |
| VEIDS | AUSTIŅAS |
| RAŽOTĀJS | MUSE |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
