| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 85.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 230.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,48 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 120.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,40 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 76.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 4.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,08 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 368 GAB. |
| PIEKĀRT CILPU | JĀ |
| DIFUZORA UZGALIS | NĒ |
| TEMPERATŪRAS IESTATĪJUMU SKAITS | 1 |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| CITAS FUNKCIJAS | 2 JAUDAS LĪMEŅI |
| DZESĒŠANAS ŠĀVIENA FUNKCIJA | NĒ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | CR 2257 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | MATU ŽĀVĒTĀJS |
| JAUDA | 1400 W |
| SALOKĀMS ROKTURIS | NĒ |
| JONISKĀ FUNKCIJA | NĒ |
| RAŽOTĀJS | KEMBRIJS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
