Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 410 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 170 mm |
| BRUTO SVARS | 1.249 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 70 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,852 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 10 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 382 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 15.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,397 kg |
| APJOMS (M3) | 0,004879 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 430 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 355 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 375 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 12.49 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,973 kg |
| PĀRSLĒGT TIPU | NEPĀRVALDĪTS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TEL SG116 |
| SASKARNE | 16 × 10/100/1000MBPS PORTI, AUTOSARUNAS, AUTO MDI/MDIX |
| FORM FACTOR | DARBVIRSMA |
| RAŽOTĀJU GRUPA | 16 PORTA GIGABITU SLĒDZIS |
| GALVENAIS PORTA TIPS | 10/100/1000 MBPS (RJ 45) |
| TARE CITI | 2.00 g |
| POE | NĒ |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 16 |
| DARBĪBAS RELATĪVAIS MITRUMS (H H) | 10–90 (BEZ KONDENSĀCIJAS) % |
| GLABĀŠANAS TEMPERATŪRA (T T) | 40–70 °C |
| GLABĀŠANAS RELATĪVAIS MITRUMS (H H) | 5–90 (BEZ KONDENSĀCIJAS) % |
| DARBA TEMPERATŪRA (T T) | 0–40 °C |
| PALETE QTY | 300 GAB. |
| RAŽOTĀJS | TP SAITE |
| GARANTIJA | 60 MĒNESIS |