| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 425.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 357.00 mm |
| BRUTO SVARS | 18.10 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 535.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 15.00 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 2700.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 400.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 3.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0,08 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 8 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | PELĒKS |
| PRODUKTA VEIDS | INKJET DRUKAS IEKĀRTA |
| WI FI | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | WF M5399DW |
| RAŽOTĀJU GRUPA | DARBASPĒKS |
| MAKSIMĀLAIS IZO SĒRIJAS PAPĪRA IZMĒRS | A4 |
| DRUKAS TEHNOLOĢIJA | INKJET |
| DRUKĀŠANA | MONO |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
