| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 122.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 250.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,06 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 56.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0, 01 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 50.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,05 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 506 GAB. |
| IERĪCES SAVIENOJUMS | USB C |
| SAVIENOTĀJA TIPS | VADU |
| KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 4XD1J77351 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | USB C VADU AUSTIŅĀS (AR TIEŠSAISTES KONTROLI) |
| RAŽOTĀJS | LENOVO |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
