| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 350.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 45.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.04 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 120.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,94 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 90.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 914 GAB. |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
| IESPIEDKRĀSAS | DZELTENS |
| VEIDS | TINTES KARTRIGE |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ULTRAHROMS DG2 T54L400 (800ML) |
| LAPAS RAŽĪBA | N/P pages |
