| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 54.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 80.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0.10 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 70.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,05 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 45.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 5.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,05 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 2857 GAB. |
| ANTENAS TIPS | ĀRĒJAIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | N300 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | WIFI DIAPAZONA PAPLAŠINĀTĀJS |
| WI FI JOSLA | 802.11B |
| LINUMA ACS ATBALSTS | NĒ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | NAV MOBILĀ PLATJOSLAS PAKALPOJUMA |
| MU MIMO | NĒ |
| ANTENU DAUDZUMS | 2 |
| RAŽOTĀJS | XIAOMI |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
