| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 160.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 123.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,18 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 48.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,13 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 50.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 4.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,05 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 915 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TĪKLS M3 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | CYBERSECURE GIGABIT TĪKLA M3 KARTE UPS UN PDU |
| RAŽOTĀJS | EATON |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
