| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 35.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 220.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,20 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 180.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0.10 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 80.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 20.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| TI SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 1247 GAB. |
| SAVIENOTĀJA TIPS | BLUETOOTH |
| KRĀSA | BALTA/KAULS |
| CITAS FUNKCIJAS | IPX4 SVIEDRI UN ŪDENSIZTURĪGI; ATBILDES REAKCIJA UZ FREKVENCI: 20HZ 20KHZ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 3. PASĀKUMS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PATIESI BEZVADU AUSTIŅAS |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | TROKŠŅA IZOLĒŠANA |
| IZSAUKUMA KONTROLE | ZVANU UN DATU NESĒJU KONTROLE |
| RAŽOTĀJS | GALVASKAUSS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
