Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 35.00, 35.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 220.00, 220.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,20, 0,20 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 180.00, 180.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,10, 0,10 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00, 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 80.00, 80.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 20.00, 20.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,10, 0,10 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,01, 0,01 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00; 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09, CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09, CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS, AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ, JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ, JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01, CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 1247, 1247 pc(s) |
| SAVIENOTĀJA TIPS | BLUETOOTH |
| KRĀSA | MELNS |
| CITAS FUNKCIJAS | IPX4 SVIEDRI UN ŪDENSIZTURĪGI; FREKVENCES ATBILDES REAKCIJA: 20HZ 20KHZ; SKAŅAS SPIEDIENA LĪMENIS: 104DB±3DB |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 3. PASĀKUMS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PATIESI BEZVADU AUSTIŅAS |
| IZSAUKUMA KONTROLE | ZVANU UN DATU NESĒJU KONTROLE |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | TROKŠŅA IZOLĒŠANA |
| RAŽOTĀJS | GALVASKAUSI |
| GARANTIJA | 24 month(s) |