Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 820.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 447.00 mm |
| BRUTO SVARS | 14.10 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 140.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 5.50 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 8000.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 600.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 8.60 kg |
| APJOMS (M3) | 0,05 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:2:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 35 GAB. |
| NOLIEKUMA KOREKCIJA | JĀ |
| KONTRASTA ATTIECĪBA (TIPISKI) | 2000:1 |
| VESA UZSTĀDĪŠANA | JĀ |
| IEBŪVĒTS(-I) SKAĻRUNIS(-I) | NĒ |
| VESA MONTĀŽAS SASKARNES | 100X100 mm |
| RĀDĪT SPILGTUMU | 350 cd/m² |
| PIVOTS | JĀ |
| PRODUKTA KRĀSA | SUDRABS |
| PANEĻA TIPS | IPS |
| TV UZTVĒRĒJS INTEGRĒTS | NĒ |
| ATBILDES LAIKS | 5 ms |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | U2724D |
| RAŽOTĀJU GRUPA | MONITORS |
| PIVOTA LEŅĶIS | 90/+90 ° |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | NĒ |
| AUGSTUMA REGULĒŠANA | 15 cm |
| VERTIKĀLAIS SKATA LEŅĶIS | 178 ° |
| MAKSIMĀLAIS ATSVAIDZINĀŠANAS ĀTRUMS | 120 Hz |
| AUGSTUMA REGULĒŠANA | JĀ |
| SKATA LEŅĶIS, HORIZONTĀLS | 178 ° |
| USB C | JĀ |
| USB C BAROŠANAS | 15W |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 16:9 |
| ŠĶĒRSOŠANA | JĀ |
| RAŽOTĀJS | DELL |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |