| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 60.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 125.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,14 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 175.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,06 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 50.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 30.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,08 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 658 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | MUSW 4B 02 BS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | OPTISKĀ PELE |
| PIESLĒGUMA VEIDS | USB |
| IERĪCES TIPS | BEZVADU |
| SENSORI | OPTISKIE |
| POGAS | 4 POGA |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS/SUDRABS |
| RITINĀT | RITINĀT RITENI (AUGŠUP/LEJUP) |
| KUSTĪBU ATKLĀŠANAS TEHNOLOĢIJA | N/P |
| ATBALSTĪTO BATERIJU SKAITS | AAA X 2 (NAV IEKĻAUTS) |
| RAŽOTĀJS | GEMBIRD |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
