Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 25.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 175.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.70 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 470.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,90 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 700.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 100.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,80 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 420 GAB. |
| RAŽOTĀJS | GEMBIRD |
| VESA MONTĀŽAS SASKARNES | 200X200, 300X300, 400X200, 400X400 mm |
| MONTĒŠANAS SASKARNES SAVIETOJAMĪBA (MAKS.) | 400X400 mm |
| MONTĒŠANAS SASKARNES SAVIETOJAMĪBA (MIN) | 200X200 mm |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| FUNKCIJAS | SLĪPUMS |
| NOVIETOJUMS | SIENAS STIPRINĀJUMS |
| VESA UZSTĀDĪŠANA | JĀ |
| PRODUKTA NOSAUKUMS | WM 55T 03 |
| MAKSIMĀLAIS EKRĀNA IZMĒRS | 55 " |
| EKRĀNA IZMĒRA SADERĪBA | 32 55 " |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |