| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 302 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 8 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 6 GAB. |
| BRUTO SVARS | 2.305 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 528 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 250 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 80 mm |
| APJOMS (M3) | 0,01056 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 1.995 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,31 kg |
| GARANTIJA | 60 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TL SG1016 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | SLĒDZIS |
| POE | NĒ |
| GALVENAIS PORTA TIPS | 1 GBPS (RJ 45) |
| GIGABIT ETHERNET (VARA) PORTU SKAITS | 16 |
| PĀRSLĒGT TIPU | NEPĀRVALDĪTS |
| FORM FACTOR | NO NEKAĻAMĀ ČUGUNA |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 545 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 520 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 265 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 13.83 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 1.277 kg |
| PALETE QTY | 138 GAB. |
| RAŽOTĀJS | TP SAITE |
