| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 125.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 25.50 mm |
| BRUTO SVARS | 0,36 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 125.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0.21 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 120.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 30.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,15 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 2168 GAB. |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | 10/100/1000 Mbit/s |
| ANTENAS TIPS | IEKŠĒJS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | RT AX57 GO |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AX3000 DUĀLĀS JOSLAS WIFI 6 MINI MARŠRUTĒTĀJS |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 1 |
| WI FI JOSLA | 802.11AX |
| LINUMA ACS ATBALSTS | JĀ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | NAV MOBILĀ PLATJOSLAS PAKALPOJUMA |
| MU MIMO | JĀ |
| ANTENU DAUDZUMS | 5 |
| RAŽOTĀJS | ASUS |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
