| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 58.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 265.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0.63 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 212.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,43 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 190.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,20 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,05 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | BATERIJA |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 350 GAB. |
| IZSLĒGŠANA | 1 g |
| KAPACITĀTE | 5 kg |
| ATTĒLOŠANAS VEIDS | LCD |
| PULKSTEŅA FUNKCIJA | NĒ |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| TARAS SVARA FUNKCIJA | JĀ |
| AKUMULATORA ZEMA INDIKĀCIJA | JĀ |
| AKUMULATORI | JĀ |
| NESLĪDOŠAS KĀJAS | JĀ |
| MĒRVIENĪBA | G, LB:OZ, ML (ŪDENS), FL:OZ (ŪDENS) |
| AUTOMĀTISKA IZSLĒGŠANA | JĀ |
| CITAS FUNKCIJAS | NOŅEMAMA PLASTMASAS BĻODA AR TILPUMU 2,6 L; AUTOMĀTISKA IZSLĒGŠANA PĒC 30 SEK. BEZDARBĪBAS; BATERIJA: 3XAA |
| VIEGLI LASĀMS DISPLEJS | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ETA577090000 MARI |
| RAŽOTĀJU GRUPA | VIRTUVES SKALA AR TRAUKU |
| RAŽOTĀJS | ETA |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
